וואטאבר כאן למצוא את הצעצועים התוססים שיש ל-AliExpress להציע מבין מליוני מוצרים. מדי יום אנחנו מעדכנים את הפיד ומקווים לגרום לכם להוציא $ על צעצועים שווים באמת… בכיף.

אנו בוחרים את הצעצועים בקפידה תוך כדי בדיקת החנות, ביקורות ורמת הקולנסס של המוצר. תרגישו חופשי לדלג על החיפוש המתיש ב-AliExpress ולמלא את הסל רק בדברים הטובים!

× למה אנחנו עושים את זה?

מעבר לזה שאת רוב הדברים שתמצאו כאן כבר הזמנו לקטנים שלנו, חלק מהלינקים היוצאים הינם לינקים שנקבל עבורם תשורה בגין אותו קישור. זה לא משפיע על המחיר בשום צורה וכל המטרה היא לנסות להחזיר את ההוצאות השוטפות והזמן הרב שמושקע במציאת מוצרים אלו.

× דוד עלי

AliExpress הוא הבן הקמעונאי של הסוחר הסיטונאי הגדול באינטרנט – עליבאבא. מליוני יצרנים סינים קיבלו פלטפורמה למכור ישירות לצרכנים בכל רחבי העולם וכולנו מרוויחים מזה. המוצרים ב-AliExpress זולים בהרבה ממה שתשלמו בדרך כלל.

× אחריות, משלוחים וכו׳..

שימו לב חברים, Whatever.co.il הוא לא אתר חנות, המוצרים שמופיעים בפיד הם לא שלנו ואנחנו לא לוקחים עליהם שום אחריות בשום צורה. בנוסף, אנחנו לא אחראים למשלוח, לא אחראים למוצרים פגומים, מוצרים ״לא כמו בתמונה״, מחירים שהשתנו, מבצעים, הנחות וכל מה שיכול להתפרש מזה, בקיצור, אנחנו לא אחראים לכלום.

× מחירים

מחירי המוצרים שמפורסמים נכונים לאותו יום בהם הועלו לאתר וכנראה בוודאות ישתנו עם הזמן. במעמד הקנייה כמעט תמיד יוצעו לכם קופוני הנחה אז שווה לשים לב ולממש 🙂

אנו משתדלים לפרסם מוצרים עם ביקורת טובה ב-AliExpress אך תמיד יש הפתעות. במידה ואתם לא מרוצים אנא פנו ישירות לחנות המוצר.

פיס & לאב
צוות וואטאבר